Onze privacy policy en legal notice lees je hier.

De Dealer Hall is uitverkocht!

10/01/2019In een zeer korte tijd zijn alle stands in de Dealer Hall geboekt. Oftewel, de Dealer Hall is in recordtempo volledig uitverkocht.

Er is een zeer gevarieerd aanbod van o.a. merchandise, art, boeken en comics verkrijgbaar tijdens de voorjaarseditie van Heroes Dutch Comic Con 2019. Ga naar de Artist Alley en koop unieke art en bezoek één van de vele stands om op zoek te gaan naar dat ene geeky item dat nog ontbreekt in jouw collectie. Lijkt dit je wat? Koop dan nu snel je tickets!

Wil je nog graag als exposant in de Dealer Hall deelnemen en baal je dat er geen plek meer is? Kun je een email sturen naar ons team, zodat je wordt toegevoegd aan de reservelijst.

In een zeer korte tijd zijn alle stands in de Dealer Hall geboekt. Oftewel, de Dealer Hall is in recordtempo volledig uitverkocht.

Er is een zeer gevarieerd aanbod van o.a. merchandise, art, boeken en comics verkrijgbaar tijdens de voorjaarseditie van Heroes Dutch Comic Con 2019. Ga naar de Artist Alley en koop unieke art en bezoek één van de vele stands om op zoek te gaan naar dat ene geeky item dat nog ontbreekt in jouw collectie. Lijkt dit je wat? Koop dan nu snel je tickets!

Wil je nog graag als exposant in de Dealer Hall deelnemen en baal je dat er geen plek meer is? Kun je een e-mail sturen naar ons team, zodat je wordt toegevoegd aan de reservelijst.

 

 

 

 

 

In een zeer korte tijd zijn alle stands in de Dealer Hall geboekt. Oftewel, de Dealer Hall is in recordtempo volledig uitverkocht.

Er is een zeer gevarieerd aanbod van o.a. merchandise, art, boeken en comics verkrijgbaar tijdens de voorjaarseditie van Heroes Dutch Comic Con 2019. Ga naar de Artist Alley en koop unieke art en bezoek één van de vele stands om op zoek te gaan naar dat ene geeky item dat nog ontbreekt in jouw collectie. Lijkt dit je wat? Koop dan nu snel je tickets!

Wil je nog graag als exposant in de Dealer Hall deelnemen en baal je dat er geen plek meer is? Kun je een e-mail sturen naar ons team, zodat je wordt toegevoegd aan de reservelijst.

 

 

 

 

 

In een zeer korte tijd zijn alle stands in de Dealer Hall geboekt. Oftewel, de Dealer Hall is in recordtempo volledig uitverkocht.

Er is een zeer gevarieerd aanbod van o.a. merchandise, art, boeken en comics verkrijgbaar tijdens de voorjaarseditie van Heroes Dutch Comic Con 2019. Ga naar de Artist Alley en koop unieke art en bezoek één van de vele stands om op zoek te gaan naar dat ene geeky item dat nog ontbreekt in jouw collectie. Lijkt dit je wat? Koop dan nu snel je tickets!

Wil je nog graag als exposant in de Dealer Hall deelnemen en baal je dat er geen plek meer is? Kun je een e-mail sturen naar ons team, zodat je wordt toegevoegd aan de reservelijst.

 

 

 

 

 

Met het voortzetten van uw bezoek aan de website, accepteert u het gebruik van cookies om op maat gemaakte aanbiedingen en diensten aan te bieden. Lees meer